Službeni rezultati izbora - web stranica Općine Donji Kraljevec

Traži
Go to content

Main menu

Službeni rezultati izbora

VMO D.Kraljevec


OPĆINA DONJI KRALJEVEC
Službeni rezultati izbora za članove Vijeća mjesnih odbora Općine Donji Kraljevec



    službeni rezultati    (pdf)




U nedjelju 28.03.2010. održali su se  Izbori za članove Vijeća mjesnih odbora.
Glasovanje se održalo na slijedećim biračkim mjestima:


Donji Kraljevec – prostorije Općine D. Kraljevec
Hodošan – Vatrogasni dom
Donji Hrašćan – Dom kulture
Donji Pustakovec – Dom Kulture
Sveti Juraj u Trnju – Osnovna škola
Palinovec – Vatrogasni dom

Biračka mjesta za glasovanje bila su otvorena u vremenu od 7,00 – 19,00 sati.




U Vijeće mjesnog odbora DONJI KRALJEVEC izabrani su:
1.  Anđelko Horvat,
Donji Kraljevec, Gornji kraj 49
2. Mladen Blažeka,
Donji Kraljevec, Gornji kraj 109
3. Tomica Strahija, Donji Kraljevec, Augusta Šenoe 29
4. Mladen Taradi, dipl.ing., Donji Kraljevec, Dravska 30b
5. Kristina Pintar, prof., Donji Kraljevec, Augusta Šenoe 18
6. Đuro Horvat, Donji Kraljevec, Kralja Tomislava 15
7. Dragutin Glad, Donji Kraljevec, Gornji kraj 24
8. Sandra Percač, Donji Kraljevec, Ludbreška 89
9. Mladen Sadiković, Donji Kraljevec, Dravska 6


U Vijeće mjesnog odbora HODOŠAN izabrani su:
1. Zoran Strahija,
Hodošan, Braće Radića 33
2. Nina Lončarić, Hodošan, Glavna 55
3. Vlatko Vuk, Hodošan, Vukov gaj 12
4. Ivan Markati, Hodošan, Vukov gaj 1
5. Zlatko Ružić, Hodošan, Uska 4
6. Ljubomir Vlahek, Hodošan, Glavna 14/1
7. Tomislav Vidović, Hodošan, Uska 1
8. Pavao Kučandi, Hodošan, Vinogradska 26
9. Josip Mlinarić, Hodošan, Glavna 62



U Vijeće mjesnog odbora DONJI HRAŠĆAN izabrani su:
1. Laura Bunc,
Donji Hrašćan 145
2. Dražen Dolenčić, Donji Hrašćan 102
3. Dragutin Branilović, Donji Hrašćan 137
4. Valentina Jurčec, Donji Hrašćan 116
5. Ivica Vidović, Donji Hrašćan 131
6. Zlatko Švec, Donji Hrašćan 18
7. Božidar Kolarić, Donji Hrašćan 52



U Vijeće mjesnog odbora DONJI PUSTAKOVEC izabrani su:
1. Igor Ivković ,
Donji Pustakovec 55
2. Mario Mihocek, Donji Pustakovec 44
3. Goran Novak, Donji Pustakovec 7
4. Branko Vadlja, Donji Pustakovec 76
5. Josip Herman, Donji Pustakovec 103


U Vijeće mjesnog odbora SVETI JURAJ U TRNJU izabrani su:
1. Mladen Čavlek,
Sv. Juraj u Trnju 93
2.Ivan Kolar, Sv. Juraj u Trnju 84
3.Vladimir Kolonić,
Sv. Juraj u Trnju 100
4.Božidar Fajić,
Sv. Juraj u Trnju 76
5.Nevenka Tomašek,
Sv. Juraj u Trnju 55



U Vijeće mjesnog odbora PALINOVEC izabrani su:
1. Tomislav Srpak,
Palinovec 194
2.Josip Čemerika, Palinovec 147
3.Franjo Jančec,
Palinovec 162
4.Vladimir Sabol,
Palinovec 133
5.Gordan Horvat,
Palinovec 68
6.Zlatko Lovrenčić,
Palinovec 117
7.Tamara Recek,
Palinovec 169



tumblr analytics
Back to content | Back to main menu